Ana Sayfa
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Uygulamalar
Fiyat Listeleri
Referanslarımız
Neredeyiz?
İletişim
Sizin Firmanız "Çözüm Ortağınız"

Ana Sayfa

İletişim

Hakkımızda

DEKORATİF PARKE TAŞLARI
Dekoratif Beton parke ve bordür taşları... Doğayla içiçe ve çevreye duyarlı. Her türlü açık ya da kapalı alan çevre düzenlemesinde, altyapı çalışmalarında kolayca sökülüp tekrar döşenebildiği için pratik, sağlam ve dayanıklı, sürekli kullanım özelliği ile ekonomik, her türlü kötü hava koşullarına, yağmur, donma, kayganlığa karşı güvenli, dekoratif renkleriyle canlı, geniş kullanım alanlarııyla kente ve kentlilere yakışan çağdaş alanlar yaratıyor.

Uzun yıllardan beri Avrupa ve Amerika ülkelerinde oldukça yaygın olarak kullanılmakta olan beton parke taşları son yıllarda yurdumuzda da en çok tercih edilen dekoratif yer döşeme elemanı olarak inşaat sektöründe yerini almıştır.

Her çeşit altyapı çalışmasında kolaylıkla sökülüp tekrar kullanılabilen bir malzeme olduğundan dolayı ekonomiktir.

Aynı zamanda asfalta göre daha estetik ve dayanıklı olması nedeniyle şehir içi araç trafiğine açık yollarda ve diğer tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir


Bol renk seçeneğinden dolayı dekoratif görüntü oluşturmak ve yaşanan mekanlara yeni güzellik katmak mümkündür.

Beton parke taşlarından farklı olarak üretilen dekoratif parke taşları portlad kompoze 42,5  çimentoyla  değişik kıymasallar katılarak granit  taştan üretilmek dedir.

Bol renk seceneği ve değişik kalıplarla üretilen dekoratif parke taşları son dönemde yapı sektöründe yerini almıştır.

© copyright 2008

Ayvalık Yolu Üzeri No:70 Burhaniye / Balıkesir Tel:+90-266-412 63 85

akturkyapi.com