Aktürk Yapı Malzemeleri ve Dekoratif Parke Taşları
Hakkımızda

AKTÜRK YAPI   
Sektöre, kurulduğu 1994 yılında merhum ağabeyimiz İlyas AKTÜRK tarafından giren firmamız, gelişerek 2000 yılında Balıkesir İli, Burhaniye İlçesi Ayvalık yolu üzerinde AKTÜRK YAPI MALZEMELERİ adı altında 2000 m² alana sahip bir firma haline gelmiştir.

       Firmamız kaba inşaat malzemeleri ve dekoratif parke taşı ve dekoratif yapı elemanları üretimi yapmaktadır.

Misyonumuz:
Günümüzde her gün değişen teknolojiye ayak uydurarak kendini sürekli yenilemek; kalite ve müşteri memnuniyetini ilke olarak benimseyerek, kalitesiyle ve güvenilirliliğiyle hitap ettiği müşteri kitlesinin her zaman yanında yer almaktır.

Vizyonumuz:
Verdiğimiz tüm hizmetlerde en iyiler arasında olmak için çalışarak örnek ve kaliteli hizmet sahibi bir kurum olmak. 

        Şirketimiz, belediyelere, özel ve resmi sektördeki kurum ve kuruluşlara yol yapımı, çevre düzenlemesi, peyzaj çalışmaları konusunda çevreye zarar vermeden, doğaya ters düşmeden çalışmalarını sürdürmektedir. Şirketimizin kalite yönetim sistemi  normlarına uygun yürütülmektedir.

        Dekoratif parke taşlarımız TSE normlarına uygun olarak üretilmektedir. Serin malzeme olduğundan yazın parklar, yürüyüş alanları ve teraslar için ideal bir malzemedir. Parçalı elemanlardan oluştuğundan çatlama, kırılma ve benzeri durumlar oluşmamaktadır. Döşeme işlemleri her iklim şartlarında yapılabildiğinden zamandan kaynaklanan maliyet de böylece önlenmiştir.


AKTÜRK YAPI  olarak bu alanda sürdürdüğümüz çalışmalarımızla daha uygar, daha temiz, daha sorunsuz, gelecek nesillerin de keyifle yaşayabilecekleri ortamları bugünden oluşturmak için sürekli çalışıyoruz.